Osiedle Słoneczne

Osiedle Słoneczne

Stara Iwiczna, ul. Słoneczna

Stara Iwiczna, ul. Słoneczna

Osiedle Słoneczne

Osiedle Słoneczne - Stara Iwiczna.

Osiedle zlokalizowane po południowej stronie ul. Słonecznej, łączącej Piaseczno z miejscowością Magdalenka, położone jest ok. 2 km. od Centrum Piaseczna.
W bliskim sąsiedztwie lasy oraz stadnina koni i ścieżki rowerowe, miejsce idealne na odpoczynek po ciężkim dniu pracy.

Osiedle Słoneczne - Stara Iwiczna ma charakter kameralny zabudowa dwupiętrowa z windami od poziomu hali garażowej. Głównym elementem osiedla jest sztuczna rzeka płynąca wzdłuż zabudowań, zamknięta z jednej strony wieżą zegarową z drugiej małym wodospadem i ścianą lasu. Uliczka z płynącą rzeką i mostkami łączącymi ciąg pieszy z wejściami do budynków.
Na terenie wewnątrz osiedla przewidziany jest między innymi plac zabaw dla dzieci, oraz sztuczny staw. Do mieszkań położonych na parterze przynależą ogródki. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców dostęp do Osiedla monitorowany jest przez Agencję Ochrony, która z portierni ma kontakt z każdym mieszkaniem.

Współpracujemy z ekipami remontowo - budowlanymi oraz architektem wnętrz, możemy wykończyć mieszkanie na życzenie klienta w przeciąg 5 tygodni.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza inwestycja OSIEDLE SŁONECZNE w Starej Iwicznej zdobyło tytuł Inwestycji Roku 2014 zajmując 1 miejsce spośród 295 inwestycji zgłoszonych w Rankingu Inwestycji Deweloperskich.

Promocja !
Od niedawna wprowadziliśmy opcję zakupu na raty przy stałej cenie, bez dodatkowych kosztów, raty 0% wg. indywidualnych wpłat i terminów.
Wpłaty do 5 lat. Odbiór kluczy do mieszkania zaraz po pierwszej wpłacie.
Wszystkie wpłaty uzgadnia indywidualnie wg. możliwości finansowych Nabywcy.

Znajdź się pośród kilkudziesięciu szczęśliwych Nabywców, którzy w ten sposób zakupili już swoje wymarzone mieszkanie.
0
Mieszkań
0
Miejsc parkingowych
0
Kondygnacje
0
m2 powierzchni
02

Oferty

03

Plany mieszkań

04

Galeria zdjęć

05

Lokalizacja

06

Multimedia

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | ASARI - program dla deweloperów
KLINKIER - BUD DEVELOPER
Warszawska 87
05-520 Konstancin Jeziorna

Formularz kontaktowy


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Klinkierbud Developer z siedzibą w Warszawa () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).