Inwestycja Apartamenty Royal

Apartamenty Royal

Piaseczno, ul. Fabryczna

Piaseczno, ul. Fabryczna

Apartamenty Royal

APARTAMENTY ROYAL to nowoczesna architektura łącząca w sobie najnowocześniejsze osiągnięcia w zakresie rozwiązań architektonicznych z zastosowaniem szlachetnych materiałów budowlanych. Inwestycja zlokalizowana jest 12 km od Warszawy, w samym centrum Piaseczna, blisko szkół, centrów handlowych, basenu, centrów fitness, kortów tenisowych, stadnin koni, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, urzędów i środków komunikacji miejskiej. Pomimo, iż budynek ma 13 kondygnacji to jest w nim tylko 36 apartamentów. Metraże lokali dostosowane są do mieszkańców o różnych potrzebach. W budynku są lokale: 70 mkw., 74 mkw., 80 mkw., 150 mkw., 290 mkw. Na parterze wieżowca zlokalizowany jest parking wielopoziomowy oraz reprezentacyjny hol recepcji.
APARTAMENTY ROYAL to rzeczywiście królewskie apartamenty zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Wysokiej klasy materiały budowlane i jakość wykończenia pozwalają zaliczyć ten obiekt do najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w okolicach Warszawy. Istnieje możliwość wykończenia "pod klucz".

PROMOCJA !
Płatność na RATY 0% do 2 lat - zadzwoń zapytaj o szczegóły tel. 609 303 154
0
Mieszkanie
0
Miejsca parkingowe
0
Kondygnacji
0
m2 powierzchni
02

Oferty

Budynek Lokal Piętro Pokoje Powierzchnia Status  
Apartamenty Royal 21/5734/OMS 10 7 296.49 m2 Aktywna Zobacz ofertę
03

Plany mieszkań

04

Galeria zdjęć

05

Lokalizacja

06

Multimedia

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM
KLINKIER - BUD DEVELOPER
Warszawska 87
05-520 Konstancin Jeziorna

Formularz kontaktowy


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Klinkierbud Developer z siedzibą w Warszawa () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).