Klinkier-bud Developer

BUDUJEMY DLA CIEBIE

Wykończenia pod klucz

 

Zakup mieszkania wykończonego pod klucz przez dewelopera to dużo korzyści dla Kupującego. Jednym z powodów jest fakt, że klient decydujący się na zakup takiego lokalu odbiera go w takim samym terminie, jak pozostali klienci, którzy nie zdecydowali się na zakup mieszkania z wykończeniem. W związku z powyższym wybranie opcji mieszkania pod klucz daje możliwość szybszego zamieszkania.

Są też inne pozytywne aspekty. Klient kupując mieszkanie z usługą wykończenia przede wszystkim oszczędza różnicę w kwocie podatku VAT, zamawiając tę usługę u dewelopera płaci podatek za usługę wykończenia 8 % VAT, a nie 23 % VAT za zakup towarów. Zaletą jest również to, że klient decydujący się na mieszkanie wykończone ma możliwość doboru elementów wykończenia z szerokiej oferty.
Mamy zatem możliwość doboru profesjonalnych elementów wykończenia, gwarancji jakości i terminu wykonania tej usługi poprzez zawarte umowy, a także sprawdzonych partnerów, specjalizujących się w pracach wykończeniowych. Największą zaletą jest oszczędność czasu, ponieważ klient nie musi nawiązywać współpracy z kilkoma ekipami budowlanymi – wszystkie materiały (elementy wykończenia) może wybrać w jednym miejscu.

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM
KLINKIER - BUD DEVELOPER
Warszawska 87
05-520 Konstancin Jeziorna

Formularz kontaktowy


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Klinkierbud Developer z siedzibą w Warszawa () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).