Klinkier-bud Developer

BUDUJEMY DLA CIEBIE

O Nas

Firma „KLINKIER BUD” istnieje na rynku od 1990 roku i jest liderem na polskim rynku hurtowego handlu klinkierem i ceramicznymi pokryciami dachowymi. Od roku 2001 firma rozpoczęła działalność developerską w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dzięki dywersyfikacji działalności oraz wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy firmą stabilną finansowo, co w szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

W historii firmy żadna z działek zakupionych pod inwestycję mieszkaniową nigdy po zakupie nie była przedmiotem zastawu hipotecznego, a wszystkie inwestycje mieszkaniowe realizowane były dotychczas ze środków własnych firmy. Jako stabilna, polska firma jesteśmy przedsiębiorstwem transparentnym, a nasze wyniki finansowe są regularnie publikowane. Przejrzystość naszych działań oraz wieloletnia, nieskazitelna historia docenione zostały : certyfikatem „PRZEJRZYSTA FIRMA” nadawanym przez Dun & Bradstreet – Polska (Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza) oraz magazyn Forbes. Ponadto nasza firma posiada również certyfikat Krajowego Rejestru Długów: „RZETELNA FIRMA”.

Firma”KLINKIER BUD” posiada własny stały zespół wysokiej klasy specjalistów w zakresie budownictwa odpowiedzialny za realizację inwestycji na każdym jej etapie, a korzystając ze swego dużego doświadczenia na rynku budowlanym do realizacji inwestycji zatrudnia wyłącznie solidnych i sprawdzonych fachowców, a do budowy wykorzystuje wysokiej jakości materiały budowlane. Zakres działalności firmy obejmuje wszystkie etapy realizacji projektu deweloperskiego, począwszy od wyszukania i zakupienia działki, poprzez przygotowanie projektu architektonicznego budynku, staranny wybór podwykonawców, nadzorowanie i kierowanie budowy, aż do przekazania gotowych mieszkań nabywcom. Specjalizujemy się w budowie kameralnych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych, w których kładziemy nacisk na wygodę i komfort oraz trafność lokalizacji inwestycji. Budujemy w oparciu o sprawdzone technologie, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów. Realizując każdą inwestycję mamy na uwadze harmonię z otoczeniem oraz połączenie estetyki, funkcjonalności i najnowszych technologii tworząc mieszkania dające gwarancję komfortu oraz długoterminowej dobrej inwestycji.

Wszystkie inwestycje zrealizowana dotąd przez „KLINKIER BUD” zlokalizowane są w okolicach Warszawy (Piaseczno, Lesznowola, Nowa Iwiczna, Góra Kalwaria). Nasza firma zrealizowała dotychczas 8 inwestycji mieszkaniowych w tym 517 lokali mieszkalnych, 26 segmentów oraz 5 lokali usługowych w sumie 548 lokali. Wszystkie nasze inwestycje traktujemy wyjątkowo, podobnie jak każdego przychodzącego do nas Klienta. Z uwagi na to, że są to inwestycje kameralne – znamy każdego naszego klienta niemal osobiście, rozumiemy doskonale jego potrzeby i zapewniamy opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji. Projektując inwestycje, staramy się rozpoznać bieżące potrzeby Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty o różnych segmentach cenowych.

Nasza działalność nie kończy się na etapie realizacji inwestycji, wspieramy naszych Klientów również w finansowaniu transakcji, zapewniając fachową pomoc w załatwieniu formalności kredytowych oraz wyszukaniu najkorzystniejszego i optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb naszych Klientów kredytu.

 

Klinkierbud
Dom Ofert

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM
KLINKIER - BUD DEVELOPER
Warszawska 87
05-520 Konstancin Jeziorna

Formularz kontaktowy


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Klinkierbud Developer z siedzibą w Warszawa () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).